Hakkımızda

Kolumanlar Nakliyat

Firmamız, 1995 yılında İstanbul Maltepe’de kurulmuş olup, yıllardır yenilikçi düşünce tarzımız ve son teknoloji araçlarımız ile müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaktayız. Elbette ki sadece araç desteği vermiyoruz. Araç desteğinin yanı sıra; tecrübeli şoför, marangoz ustası, tesisat ustası, taşıma personeli, paketleme personeli, eşya depo alanları ve parça eşya taşıma gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerimizle uzun yıllardır siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Bize Ulaşın

Profesyonel Nakliyat

İstanbul’ da bulunan merkezimiz ile birlikte, ülkenin pek çok noktasına taşımacılık hizmetlerini sunuyoruz.

Evden eve nakliyat ele alındığında, eşyalarınızın güvenle ambalajları yapılarak, belirtilen adresten alınıp, bildirilen adreslere istenilen tarih ve saatlerde teslimatları yapılmaktadır.

Elbette ki eşyaların daha güvenli ve özenle taşınması adına, firma personellerimiz gerekli eğitimlerden geçirilmiş olurken, zamanında teslimat hizmetlerimiz ile müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını da karşılamaktayız.

Ev Taşımak, Artık Düşündüğünüzden Daha Kolay!

Kolumanlar Nakliyat ile; Evden eve eşya taşıma, Şehirler arası ev taşıma ve diğer tüm nakliyat hizmetleri artık düşündüğünüzden daha kolay!

Neden Kolumanlar Nakliyat ?

Yüzlerce Mutlu Müşteri

Sağladığımız tüm nakliyat hizmetlerinden memnun kalan yüzlerce müşteri…

7 Gün 24 Saat Hizmet

Tatil, bayram veya gece demeden sizlere günün 24 saati hizmet sunuyoruz!

Uygun Fiyatlar

Uygun nakliyat fiyatları ile taşınma esnasında bütçenizi sarsmıyoruz!

Bizi Arayın